Türkiye Finans'tan Çorum İskilip'te 406 m² Arsa

Türkiye Finans'tan Çorum İskilip'te 406 m² Arsa
Çorum - İskilip - Bahabey Arsa - Konut-Ticari İmarlı
Bu ilan 1 adet gayrimenkulden oluşmaktadır.
406 m2 Konut-Ticari İmarlı
  • Ada 219
  • Parsel 19
  • Krediye Uygun Evet

Özellikler

Muhit
  • Cami
  • Park
  • Sağlık Ocağı
Ulaşım
  • Cadde

Adres

ÇORUM İLİ, İSKİLİP İLÇESİ, BAHABEY MAHALLESİ, KİBRİTÇİ SOKAK, 219 ADA, 19 PARSEL

Açıklamalar

219 Ada 19 Parsel nolu taşınmaz ''Bahçeli Ahşap Ev'' niteliğinde olup 406,55 m² yüz ölçümüne sahiptir. Halihazırda parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup cins tahsisine konu yapının mevcutta yıkılmış olduğu görülmüştür. Boş arsa üzerinde niteliğinde olan taşınmazın batı yönünde imar yoluna (Kibritçi Sokak) cephesi bulunmaktadır.  Parselin yaklaşık 8 m cephesi ve 45 m derinliği bulunmaktadır. Topografik olarak düz bir arazi üzerinde yer alan taşınmaz geometrik olarak dikdörtgene yakın bir şekle sahiptir.

Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan Dr. Devlet Bahçeli Caddesi (eski Çorum Caddesi) ne yakın mesafede yer almakta olup Kibritçi Sokak üzerinden konumlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle cadde güzergahı boyunca bitişik nizam da inşa edilmiş 15-20 yıllık 5-6 katlı yapılaşmalar görülmekte olup iç kesimlerde ise müstakil tarzda inşa edilmiş 1-2 katlı konut yapıları ile bitişik nizam da inşa edilmiş 3-4 katlı apartman yapıları yer almaktadır. İç kesimlerde çarpık yapılaşmanın görüldüğü bölgede sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar kısa mesafelerden karşılanabilmektedir. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Dr. Devlet Bahçeli Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Kibritçi Cami, Şehir Parkı, Hükümet Konağı ve Emniyet Müdürlüğü olarak ifade edilebilir. Bölgesel alt yapı ihtiyacı 1.derecede karşılayabilmektedir.

İhale Tamamlandı
Başlangıç Fiyatı: ₺ 550.000
Minimum Artış Tutarı: ₺ 5.500
Teminat Tutarı: ₺ 0
En Yüksek Teklif
Güncel Fiyat Alınıyor...
Bu ilan için ihale süreci tamamlanmıştır.

Çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, çerez politikamızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde kullanılacaktır.